8 Mayıs 2009 Cuma

Melekler Korusun 19. Bölüm izle 9 Mayis

Melekler Korusun 19. Bölüm izle Melekler Korusun 19. Bölümü izle Melekler Korusun Dizisi Yeni Bölümü Full Online izle Seyret Melekler Korusun Son Bölümü izle Melekler Korusun 19.Bölüm


Melekler Korusun 19. Bölüm izle 9 Mayıs
Burhan, Melek’e olan duygularını açınca kırılan sadece sürahi olmaz! Salih de bin parça halde darmadağın olur! Melek ise durumu,Kehribar’a çaktırmadan kontrol altına alabilme derdindedir!

Esin ve Erkan’ı zorlu günler bekler; çünkü Birol’un bir süre daha İstanbul da kalması söz konusudur. Bu durum Eylül’ün işine yarayacak bir fırsat haline gelir! Esin, Erkan ve Birol Eylül’ün evinde akşam yemeğinde bir araya gelir!

Barış ve Şener ev kirası yüzünden sıkıntı çeker. Bu yüzden t-shirtlerin hepsinin satılması gereklidir. Ancak bu konuda Deniz’e güvenilmesi bütün planları alt üst eder!

İpek bir iş bulması gerektiğine inanır! Hâl böyle olunca İpek bir arkadaşına uyar ve bir cast ajansına gider! Kendini deneme çekiminde poz verirken bulur!

Barış, Bahar’dan ayrılmak ister; ancak beklenmedik bir durum Barış’ın Bahar’dan ayrılmasını engeller!! Barış iki arada kalmıştır! İpek ise Barış’a kendisini neden öptüğünü sorar. Ancak yıkılan taraf İpek olacaktır!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder